BLMC
Werving & Selectie

Contact

BLMC Hoevelaken

Hogebrinkerweg 19
3871 KM Hoevelaken


0522 - 24 22 24 
info@blmc.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuwsberichten
op5-7-2017 14:00
573 bekeken | 0 reacties
Nieuws overzicht

BLMC team

BLMC bestaat uit een uitgebreid netwerk van vijftig professionals die met of voor BLMC werken. Binnen dat netwerk bevindt zich een kleine, vaste kern van mensen die onze diensten op het gebied van interim management en werving & selectie begeleiden, uitvoeren of ondersteunen. Wilt u één van deze professionals spreken? Aarzel niet en neem contact op: 0522 24 22 24.

BLMC Professional Michel

Michel van Buren MBA
Directeur BLMC
T: 06 18 81 30 50
E: mvanburen@blmc.nl

 


 

Paul Busé
Directeur Recruitment
T: 06 49 35 64 14
E:
pbuse@blmc.nl  

 


 

Sjaak Lekkerkerker
Directeur Interim Management 
T: 06 12 16 32 86
E: slekkerkerker@blmc.nl

 

 

 

BLMC Professional Maarten

Maarten Snijders MSc
Supply Chain Consultant
T: 06 21 85 83 52 
E:
msnijders@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Annefrouke

Annefrouke Haaksema
Manager Events & Talent Recruitment
T: 06 38 82 34 48
E: ahaaksema@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Marlon

Marlon Buitenhuis
Service Desk Professional
T: 06 38 82 34 44 
E:
info@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Jolanda

Jolanda Egberink
Business Development
T: 06 24 92 92 57
E:
jegberink@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Bastiaan

Bastiaan van der List
Research and Development
T: 0522 - 24 22 24
E: info@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Dick

Dick van Gend
Interim, Project en Change Professional
 
T: 0522 - 24 22 24
E: dvangend@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Jean-Paul

Jean-Paul Peeters
Interim, Project en Change Professional
T: 0522 - 24 22 24
E:
jppeeters@blmc.nl

 


 

BLMC Professional Johayna

Johayna Astitou
Service Desk Professional
T: 0522 - 24 22 24
E:
info@blmc.nl 

 


 

Lianne Koobs
Financiële Administratie
T: 0522 - 24 22 24
E: finance@blmc.nl

Monique Hoogvliet
Senior Recruiter

T: 0522 - 24 22 24
E:
mhoogvliet@blmc.nl

Onze klanten

BLMC gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses. Meer weten?
Close