PERSBERICHT
Meppel – 2 maart 2010
BLMC, bureau voor Executive Search, Interim-, Project- en Change Management heeft de volgende kandidaten geplaatst in maart:
-
Dick Everaarts start als Facility Manager bij Volkerrail in Vianen. Hij heeft als opdracht het facility management binnen Volkerrail verder te professionaliseren en uit te bouwen.
-
Peter van Dooremalen is gestart als interim projectmanager bij Medisch Centrum Haaglanden in Den Haag. Peter heeft als taak om de complexe planningswerkzaamheden van diverse specialistische afdelingen te optimaliseren en uit te breiden.
Event Op 1 juni neemt BLMC actief deel aan de PraktijkManagersdag georganiseerd door het vakblad Medisch Ondernemen.
Noot voor de redactie: (niet bestemd voor publicatie)
BLMC is een bureau voor Executive Search, Interim-, Project- en Change Management n de vakgebieden Logistiek/Supply Chain Management en Facility Management.
Voor extra informatie kunt u contact opnemen met Atty van de Brake: 06 - 3882 3448.
Afzender: BLMC, Hoogeveenseweg 38, 7943 KA Meppel, telefoonnummer 0522 – 24 22 24. www.blmc.nl |
|
|
|
|